PARTNERSTVÍ

MUSETTE v současné době vstupuje do fáze hledání partnerských vztahů a to hned na několika frontách, jako jsou:

Města a obce

Partnerství s městy a obcemi ve věci nalezení vhodné lokality pro nové MUSETTE a koordinace ve věci osvěty mezi motoristy ve vztahu k cyklistům. Zároveň však také vzdělávání dospělých a dětí, jak se bezpečně pohybovat na kole v silničním provozu.

Podpora ze strany profesionálních cyklistů

Naší snahou je navázání vztahů s našimi předními profesionálními cyklisty, a to jak k propagaci MUSETTE, tak i k zapojení do propagace cyklistiky jako takové. Rádi bychom dosáhli toho, aby se v MUSETTE konaly menší tiskové konference našich cyklistů před významnými světovými závody. A dále aby se naši přední jezdci občas zúčastnili vyjížďky s obyčejnými cyklisty apod.

Partnerství se Škoda Auto

Toto vidíme jako důležité partnerství, kterého bychom chtěli v budoucnu dosáhnout. Škoda Auto je letitým oficiálním dodavatelem aut pro UCI. Propojení Škoda Auto s cyklistikou je velice silné. Jako výrobce aut by Škoda Auto mohla hrát obrovskou roli právě ve věci vzdělávání motoristické veřejnosti a jejich vztahu k cyklistům, což se momentálně neděje.

Partnerství s dalšími komerčními partnery

COMMUTE, BURN FAT NOT FUEL, což v překladu znamená, jezdi do práce na kole, spaluj tuk ne palivo. Velké korporace by se měly více přičinit o podporu jízdy jejich zaměstnanců na kole do práce. Podpořit to například budováním koláren a odpovídajícím sociálním zázemím. To je jedna oblast. Další oblastí je samozřejmě partnerství na našich projektech.

Partnerství s výrobci/distributory kol, cyklistických komponentů a doplňků

MUSETTE bude usilovat o navázání co nejvíce partnerství s výrobci či distributory kol, cyklistických komponentů a doplňků tak, abychom mohli našim zákazníkům představit všechny zajímavé novinky v naší cyklokavárně MUSETTE.

Dalším možným partnerstvím jsme otevřeni a nebojíme se objevovat nová teritoria.

NOVINKY

  • AUSTRALANI NA GIRU

    20.5.2015

     AUSTRALIAN MATES

  • SHARE THE ROAD DRESY KE KOUPI

    14.4.2015

    Cyklistická sezóna začíná a my jsme pro Vás připravili cyklistické dresy projektu SHARE THE ROAD, které slušnou formou žádají řidiče o dodržování bezpečné odstupové vzdálenosti. Více info na stránce SHARE THE ROAD.

Starší »

GALERIE

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!