Vítejte na webu

ORIGINÁLNÍ KONCEPT CYKLOKAVÁREN JIŽ BRZY V PRAZE

 

O NÁS

Společnost FEED ZONE s.r.o. byla založena Marií Škopovou a Petrem Mandelem. Spojuje je nadšení pro cyklistiku a také plány na vytvoření cyklistického domova pro mnoho cyklistů. Prvním projektem FEED ZONE s.r.o. je vybudovat síť cyklistických základen v podobě cyklokaváren s názvem MUSETTE.

Druhým projektem je projekt SHARE THE ROAD. Tento projekt je zaměřen na zlepšení osvěty mezi motoristickou veřejností ohledně bezpečnosti cyklistů na silnicích a zlepšení vztahu motorista - cyklista.

NOVINKY

  • VOLVO LIFE PAINT

    7.4.2015

    Švédské VOLVO přichází na UK trh se zajímavým produktem, který by měl výrazně zlepšit bezpečnost cyklistů na silnicích ve večerních hodinách.  Jedná se o čirý sprej s dočasným účinkem, který obsahuje reflexní částice a lze ho aplikovat na kolo či oblečení. Více na www.volvolifepaint.com

  • Konečné vizualizace MUSETTE

    19.3.2015

    MMM Architekti dokončili poslední vizualizace MUSETTE. Nakonec jsem se rozhodli pro variantu s dřevotřískovou podlahou a černými stěnami s portréty světových a českých cyklistů. Interiér působí svěže a příjemně a doufáme, že k samotné realizaci dojde v co nejkratší době, abychom to všechno mohli vidět na živo.

« Novější | Starší »

GALERIE

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!